Påskeløb 2004
Resultatliste H17-18A
08-04-2004 09-04-2004 10-04-2004
1 2:03:43 Philip Giødesen Lund Søllerød OK
41:10-3 40:06-1 42:27-1
2 2:09:18 Olav Lundenes Østmarka OK
40:16-1 44:35-7 44:27-4
3 2:12:55 Erik Sagvolden Østmarka OK
44:40-6 43:22-3 44:53-5
4 2:13:29 Tore Mo Østmarka OK
46:43-11 41:47-2 44:59-7
5 2:14:57 Emil Folino Nielsen FIF Hillerød
46:41-10 43:23-4 44:53-5
6 2:15:17 Kristoffer Fiane Pedersen Grane
40:40-2 48:28-15 46:09-9
7 2:18:00 Jens Christoffersen Horsens OK
44:33-5 44:54-8 48:33-16
8 2:18:05 Andreas Lyngaa Herning Orienteringsklub
45:21-7 45:55-10 46:49-11
9 2:18:07 Lasse Korsbæk St. Binderup OK
46:55-12 46:49-13 44:23-3
10 2:18:59 Martin Christensen St. Binderup OK
44:01-4 46:44-12 48:14-15
11 2:21:25 Jesper Stamp Odense OK
45:34-8 49:07-17 46:44-10
12 2:21:52 Anders Konring Olesen FIF Hillerød
45:52-9 45:50-9 50:10-19
13 2:23:48 Casper Wraa Tisvilde Hegn OK
52:26-23 43:38-5 47:44-13
14 2:23:51 Asgeir Bakken Rognstad Lillehammer OK
48:11-15 46:33-11 49:07-17
15 2:23:52 Tim Heumann Hessischer Turnverband
47:07-13 48:38-16 48:07-14
16 2:30:01 Thomas Gadsbølle Larsen OK Esbjerg
47:08-14 46:51-14 56:02-24
17 2:39:05 Lennart Rebsdorf Mariager OK
52:32-24 51:38-20 54:55-21
18 2:40:21 Arne Sobczak D-kader Niedersachsen
56:00-27 59:15-27 45:06-8
19 2:40:31 Stian Grann Fossum
51:43-21 1:01:57-32 46:51-12
20 2:42:57 Andreas Blumenstein Hessischer Turnverband
51:15-20 52:46-21 58:56-28
21 2:44:33 Manuel Reichert D-kader Niedersachsen
57:58-29 51:25-19 55:10-22
22 2:44:39 Sören Riechers Bielefelder TG
55:19-26 59:42-29 49:38-18
23 2:44:40 Lars Eid Nilsen Nydalen Sk
1:02:07-33 50:02-18 52:31-20
24 2:49:50 Rune Hjort Nielsen Herning Orienteringsklub
55:14-25 54:33-23 1:00:03-31
25 2:59:00 Frederik Klinting FIF Hillerød
1:01:05-32 59:45-30 58:10-27
26 3:00:11 Gorm Eirik Svensen Østmarka OK
50:38-19 1:13:32-40 56:01-23
27 3:02:28 Anders Simonsen OK Djurs
58:31-30 1:03:55-34 1:00:02-30
28 3:05:57 Sebastian Pfarr D-kader Niedersachsen
1:04:40-34 1:03:24-33 57:53-26
29 3:06:36 Lasse Asmussen OK Melfar
59:18-31 1:03:57-35 1:03:21-33
30 3:07:27 Anders Knudsen Faaborg OK
1:05:55-36 1:04:22-36 57:10-25
31 3:09:50 Christian Elgård Nielsen OK Øst
1:07:07-37 57:24-26 1:05:19-34
32 3:31:05 Kim Hæren Trøsken IL
1:19:55-42 57:23-25 1:13:47-37
33 3:36:24 Peter H. Thomassen Viborg OK
1:09:26-39 1:15:34-41 1:11:24-36
34 3:43:46 Chris Balslev Odense OK
1:26:13-43 1:09:12-38 1:08:21-35
35 4:07:19 Thorbjørn Johansen Aalborg OK
1:19:39-41 1:21:09-42 1:26:31-38
36 4:15:31 Anders Jager Nykrog Silkeborg OK
1:12:40-40 1:31:12-43 1:31:39-39
37 1:34:04 Henrik Sigstad Gjø-vard OK
50:29-17 0 43:35-2
37 1:34:04 Sigge Lundedal Jensen FIF Hillerød
49:41-16 44:23-6 0
39 1:49:18 Christian Holm Hansen St. Binderup OK
52:22-22 56:56-24 0
40 1:51:32 Kåre Seidelin Lyngby OK
50:33-18 1:00:59-31 0
41 2:00:46 Carsten Bohnens D-kader Niedersachsen
1:07:31-38 53:15-22 0
42 2:02:22 Frederik Beck-Andersen Farum OK
0 59:29-28 1:02:53-32
43 2:11:21 Morten Isen Herning Orienteringsklub
1:05:12-35 1:06:09-37 0
44 2:12:17 Lau Lønborg Nielsen OK West
0 1:12:20-39 59:57-29
45 3:14:50 Øystein Grøndahl Lillomarka O-Lag
1:30:44-44 0 1:44:06-40
46 3:26:59 Søren Thorsen OK West
1:31:27-45 0 1:55:32-41
47 56:59 Toke Ertmann FIF Hillerød
56:59-28 0 0
10-04-04 15:22:00 eTiming vertion 1.7.2 Emit as
Lisensen tillhører: GORM